Doplňky

Ať už vlastníte velký obchod s oblečením nebo malý módní butik, správně upravené figuríny budou určitě pro vaše podnikání prospěšné.

figuríny, manekýny, e-shop, obrázek 16.1

Paruky a další doplňky jsou významným faktorem, který určuje pozitivní vnímání figuríny potenciálním zákazníkem. Může se dokonce stávat, že zákazníci se vrátí opakovaně, aby nejen koupili nové oblečení a doplňky, ale také aby zjistili, jaký nový outfit jste na figuríně vystavili. Funguje to ale i opačně – pokud figuríny neupravíte správně a přitažlivě, zákazníci se za nimi ani neohlédnou.

Před stylizací figuríny byste se měli rozhodnout, kam ji chcete umístit. Jiný styling vyžaduje osvětlená výloha a jiný tmavší část obchodu. Podle toho je třeba vybírat nejen postoj, ale třeba i barvu, délku a střih paruky a materiál podstavce.

Mnoho majitelů obchodů používá figuríny pouze na oblečení, což je v pořádku, ale nevyužijí tím celý její potenciál. Pokud váš obchod prodává příslušenství, jako jsou sluneční brýle, náhrdelníky nebo náušnice, zkuste je umístit na figurínu a sladit s nimi paruku, dosáhnete výraznějšího efektu. I když váš obchod takové zboží neprodává, je účinné dodat figuríně pomocí doplňků zvláštní styl a charakter.

figuríny, manekýny, e-shop, obrázek 16.2

Vstupte do podkategorie

Paruky a podstavce